Codziennie zdobywamy dla Ciebie nowych pacjentów

dzięki systemowi internetowych rejestracji i wyszukiwarce wolnych terminów

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Trzy moduły, jeden system

System rezerwacji

Za pomocą Medmemo.pl pacjenci rejestrują się do Twojego gabinetu przez Internet. Ty korzystasz z panelu rezerwacji – masz dostęp do swoich grafików pracy, kalendarza, danych pacjentów i bazy usług, które świadczysz. Jest to niezwykle wygodne, bo wszystko jest dostępne online z każdego komputera, telefonu czy tabletu z dostępem do Internetu. To proste i intuicyjne rozwiązanie, które nie sprawia żadnych problemów z użytkowaniem. Wszystkie funkcje systemu są w pełni zintegrowane. Dzięki powiadomieniom SMS i e-mail masz zawsze kontrolę nad swoim grafikiem i rezerwacjami pacjentów.

Wyszukiwarka wolnych terminów

To narzędzie, które udostępniamy wszystkim, którzy szukają lekarza przez Internet. Dzięki nam szybko znajdują najbliższe wolne terminy i od razu zapisują się na wizyty online. Jeśli korzystasz z naszego systemu rezerwacji, jesteś bezpłatnie umieszczany w bazie wyszukiwarki. Dzięki temu pacjent, szukając lekarza trafi prosto do Ciebie. Wyszukiwarka jest w pełni zintegrowana z systemem rezerwacji, dlatego gdy tylko ktoś zapisze się na wizytę, informujemy Cię o tym wiadomością SMS i e-mail, a dane rejestracji dostępne są od razu w Twoim internetowym grafiku pracy.

Rejestracje przez Twoją stronę WWW

Pacjenci wchodzą na Twoją stronę internetową najczęściej po to, żeby zarejestrować się na wizytę. Teraz, dzięki specjalnemu przyciskowi, który umieścimy na Twojej witrynie, zrobią to od razu przez Internet. Wszystkie funkcje systemu są między sobą w pełni zintegrowane – pacjent rezerwuje wolny termin przez Twoją stronę WWW, a Ty informowany jesteś o tym w swoim internetowym grafiku pracy, a także wiadomością SMS i e-mail.

Integracja systemu

Siła Medmemo.pl to unikalne rozwiązanie polegające na integracji wszystkich elementów systemu. Uzupełnianie się systemu rezerwacji internetowych, wyszukiwarki wolnych terminów i rejestracji przez Twoją stronę WWW daje Ci gwarancję zdobycia nowych pacjentów. Medmemo.pl znacząco ułatwia pracę. Informuje Cię na bieżąco o zmianach w Twoim grafiku, a pacjentom przypomina o nadchodzących wizytach, dzięki czemu przestają o nich zapominać.

Wszystko czego potrzebujesz dostępne w jednym miejscu, online.Jak to działa?

Nasz system rezerwacji jest dostępny dla pacjentów i lekarzy całkowicie przez Internet. Nie musisz niczego instalować ani potem aktualizować.
System jest maksymalnie prosty i intuicyjny, dzięki czemu nie inwestujesz żadnych dodatkowych środków we wdrożenie lub szkolenia. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek problemy, nie jesteś sam – zespół naszych informatyków i ekspertów jest do Twojej dyspozycji.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat