Każdego dnia tysiące osób szuka lekarza przez Internet
Załóż konto na Medmemo.pl i pozwól, aby pacjenci trafili właśnie do Twojego gabinetu!

Oprogramowanie dla lekarzy,
którego potrzebujesz!

Trzy kluczowe elementy łączą się w jeden system

System rezerwacji

Oprogramowanie dla przychodni medmemo.pl to aplikacja, która działa na każdym komputerze z dostępem do Internetu. Pozwala bez instalacji jakichkolwiek programów czy aplikacji, zarządzać placówką medyczną. Z jednej strony właściciel gabinetu, jak również pracownicy rejestracji mają wgląd do pełnej bazy terminarzy i wszystkich danych w systemie. Z drugiej, lekarz ma swój indywidualny grafik, którym może dowolnie zarządzać – definiować godziny pracy, urlopy, rejestrować pacjentów czy odwoływać wizyty, gdy zajdzie taka konieczność.

Obsługa całości oprogramowania jest dziecinnie prosta – wszystko opiera się na intuicyjnej konstrukcji i bardzo przejrzystym interfejsie tak, że każdy lekarz, nawet taki, który nie pracuje na co dzień z komputerem, bez problemu sobie z nim poradzi.

Wszystkie informacje, które zbiera nasze oprogramowanie dla lekarzy są aktualizowane na bieżąco. Jak tylko ktoś zarejestruje się przez Internet, dane o wizycie są dostępne w panelu rezerwacji gabinetu. Z kolei system powiadomień e-mail i sms niezwłocznie poinformuje zarówno pacjentów, jak i lekarzy, o wszelkich ważnych zdarzeniach. Przypomni o zbliżających się wizytach i zminimalizuje ilość pacjentów, którzy zapomnieli o umówionych terminach.

Wyszukiwarka medmemo.pl

To istota innowacyjności całego rozwiązania. Dzięki naszemu portalowi, który cały czas rozwijamy, dajemy Ci dostęp do grona nowych, potencjalnych pacjentów. Korzystanie z wyszukiwarki jest dla nich całkowicie bezpłatne. Dzięki niej użytkownicy mogą odnaleźć lekarza danej specjalizacji, który przyjmuje w ich najbliższej okolicy i ma najbliższe wolne terminy. Czyli jeśli w środku nocy dziecko będzie miało wysoką gorączkę, wystarczy wejść na medmemo.pl, wyszukać najszybszy wolny termin u pediatry i nie czekać na otwarcie rejestracji następnego dnia, tylko zapisać się online.

Każdy z lekarzy zarejestrowanych na medmemo.pl znajduje się w bazie naszej wyszukiwarki zupełnie za darmo. Z kolei do tego, który zdefiniuje grafik swojej pracy i udostępni jakiekolwiek wolne terminy, od razu można zapisać się online. Wystarczy, że chociaż dwie osoby zarejestrują się do Ciebie przez medmemo.pl i już wszystkie koszty korzystania z naszego rozwiązania zwracają się, a Ty możesz cieszyć się z rosnących korzyści.

Rezerwacje na Twojej stronie www

Z doświadczenia wiemy, że pacjenci wchodzą na Twoją stronę internetową głównie po to, żeby odnaleźć informacje na temat możliwości rejestracji, zakresu usług i cennika. Dlatego my proponujemy proste rozwiązanie – przycisk, który umieścimy na Twojej stronie www, który umożliwi pacjentom natychmiastową rejestrację przez Internet. Dzięki temu nie będziesz już musiał odbierać telefonów w godzinach wieczornych lub tracił pacjentów przez zamkniętą recepcję.

Wiele funkcji, jedno oprogramowanie

Nasz system to przemyślane rozwiązanie, którego siłą jest innowacyjne połączenie kilku modułów w jedną, przemyślaną całość. Pacjent rezerwuje termin – Ty widzisz wszystko w tym samym momencie, na swoim koncie, w panelu rezerwacji gabinetu. Potencjalny klient wchodzi na Twoją stronę internetową - rezerwuje termin przez medmemo.pl. Wszystkie elementy są w pełni zintegrowane, dzięki czemu wyróżniamy się na rynku. Dodatkowo pamiętaj – nie musisz niczego instalować, płacić za kosztowne wdrożenia, a także szkolić dodatkowo pracowników.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Jakie funkcjonalności oferuje medmemo.pl?

Karty pacjentów

Dostęp do podstawowych informacji o pacjentach to podstawa dobrze funkcjonującego gabinetu i baza dla pracy lekarza. Tylko nasze oprogramowanie do przychodni powoduje, że większość osób wprowadzi dane właściwie samodzielnie, a te, które chcesz uzupełnić Ty, można wprowadzić tak szybko, że ledwie to zauważysz. Szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa przechowywanych przez nas informacji. Dzięki najlepszym serwerom i procedurom utrata danych czy wykradzenie ich jest praktycznie niemożliwe.

Zintegrowany system rezerwacji

Medmemo.pl godzi w łatwy sposób nowoczesność z tradycją. Internetowe rejestracje łączymy wraz z klasyczną rejestracją telefoniczną i osobistą tak, żeby pacjenci, którzy wolą inne rozwiązania, także byli w pełni zadowoleni. U nas nie musisz wybierać – nasze oprogramowanie dla lekarzy daje Ci zintegrowane rezerwacje – niezależnie od tego w jaki sposób Twój pacjent chce się zapisać na wolny termin, wszystkie dane trafiają do jednego miejsca – Twojego panelu rezerwacji. W ten sposób masz pewność, że niczego nie zgubisz i staniesz się niezależny od papierowych kalendarzy.
Dodatkowo Twoja rejestracja będzie teraz otwarta 24h na dobę bez potrzeby odbierania telefonów!

Baza usług gabinetu

Każdy kto prowadzi prywatną działalność wie, że to odpowiednio skonstruowana oferta usług może przyciągnąć najbardziej wartościowych klientów. Podobnie jest również w branży medycznej, w której będąc lekarzem, często musisz również zamienić się w przedsiębiorcę.
My, wiedząc, że masz mało czasu, pomagamy Ci szybko zdefiniować kompletną listę usług, które świadczysz. Przygotowaliśmy gotową bazę, z której Ty tylko wybierasz interesujące Cię badania, typy wizyt, porad, konsultacji czy zabiegów. Jeśli Twoja działalność jest bardzo specyficzna – możesz również wprowadzić swoje własne, nietypowe usługi.

Grafiki lekarzy

Terminarz lekarza ciągle się zmienia – pacjenci odwołują wizyty, przekładają je, wszystko jest w ciągłym ruchu – czy nie wydaje Ci się, że i Ty powinieneś być w kilku miejscach równocześnie? Z kolei jeśli u Ciebie w przychodni pracuje kilku lekarzy to najprawdopodobniej każdy z nich ma inny plan dnia, który również może zmienić się w każdej chwili.
Grafiki medmemo.pl to możliwości, które są na tyle elastyczne, że sprawdzą się w praktycznie każdej sytuacji. Dzięki dostępności online wszystko masz w jednym miejscu, nie jesteś zależny od papierowych kalendarzy. Jeśli coś Ci wypadnie nie musisz informować o tym recepcji – ona sama będzie o tym wiedziała, bo odpowiednie informacje pojawią się same w panelu rezerwacji.

Pracownicy

Zarówno jeśli Twoja przychodnia czy gabinet to wielu lekarzy różnych branż lub tylko kilka osób, medmemo.pl jest dla Ciebie. Możesz szybko zaprosić nowego pracownika za pomocą jego adresu e-mail, a nasze oprogramowanie dla lekarzy samo roześle dalsze instrukcje postępowania.

Zarządzanie siecią placówek

Na początku działalność jednoosobowa, potem przychodnia, a teraz? Masz kilka placówek, zarządzasz siecią gabinetów? Medmemo.pl jest perfekcyjnym rozwiązaniem nie tylko dla małych, ale również dla większych firm z branży medycznej.
Nasze oprogramowanie dla lekarzy sprawi, że zintegrujesz zarządzanie siecią Twoich placówek i będziesz miał wszelkie potrzebne dane w jednym miejscu.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat