Każdego dnia tysiące osób szuka lekarza przez Internet
Załóż konto na Medmemo.pl i pozwól, aby pacjenci trafili właśnie do Twojego gabinetu!

Codziennie zdobywamy dla Ciebie nowych pacjentów

dzięki systemowi internetowych rejestracji i wyszukiwarce wolnych terminów

To się opłaca!

Największą zaletą Medmemo.pl jest to, że dzięki nam nowi pacjenci trafiają właśnie do Twojego gabinetu. Koszt abonamentu jest tak niski, że zwykle wystarczy by tylko kilka osób w miesiącu zarejestrowało się do Ciebie online, a już zwraca się on z nawiązką. Dodatkowo jesteśmy pewni, że dzięki internetowym rezerwacjom pacjenci będą szczególnie chętnie powracać właśnie do Ciebie, pamiętając, że mogą zapisać się na wizytę o każdej porze dnia i nocy.

System rezerwacji

Za pomocą Medmemo.pl pacjenci rejestrują się do Twojego gabinetu przez Internet. Ty korzystasz z panelu rezerwacji – masz dostęp do swoich grafików pracy, kalendarza, danych pacjentów czy bazy usług, które świadczysz. Jest to niezwykle wygodne, bo wszystko dostępne jest online z każdego komputera, telefonu czy tabletu z dostępem do Internetu. To proste i intuicyjne rozwiązanie, które nie sprawia żadnych problemów z użytkowaniem Wszystkie funkcje systemu są w pełni zintegrowane. Dzięki powiadomieniom SMS i e-mail masz zawsze kontrolę nad swoim grafikiem i rezerwacjami pacjentów.

Wyszukiwarka wolnych terminów

To narzędzie, które udostępniamy wszystkim, którzy szukają lekarza przez Internet. Dzięki nam szybko znajdują najbliższe wolne terminy i od razu zapisują się na wizyty online. Jeśli korzystasz z naszego systemu rezerwacji, jesteś bezpłatnie umieszczany w bazie wyszukiwarki. Dzięki temu pacjent, szukając lekarza trafi prosto do Ciebie. Wyszukiwarka jest w pełni zintegrowana z systemem rezerwacji, dlatego gdy pacjent zapisze się na wizytę, informujemy Cię o tym wiadomością SMS i e-mail, a dane rejestracji dostępne są od razu w Twoim internetowym grafiku pracy.

Rejestracje przez Twoją stronę WWW

Pacjenci wchodzą na Twoją stronę internetową najczęściej po to, żeby zarejestrować się na wizytę. Teraz, dzięki specjalnemu przyciskowi, który umieścimy na Twojej witrynie, zrobią to od razu przez Internet. Wszystkie funkcje systemu są między sobą w pełni zintegrowane – pacjent rezerwuje wolny termin przez Twoją stronę WWW, a Ty informowany jesteś o tym w swoim internetowym grafiku pracy, a także wiadomością SMS i e-mail.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Zbieraj dane o swoich pacjentach,
informuj o Twoich usługach

Karty pacjentów

Papierowe kartoteki stają się coraz bardziej niepraktyczne – ich prowadzenie to mnóstwo zajętego czasu i miejsca. Dzięki Medmemo.pl wprowadzasz dane swoich pacjentów niezwykle szybko i sprawnie. Potem korzystasz z nich wszędzie tam gdzie tylko masz dostęp do Internetu. Wszystkie dane są bardzo dobrze chronione i maksymalnie bezpieczne – dbamy o to, żeby nie zostały utracone lub dostały się w niepowołane ręce.

Oferta usług Twojego gabinetu

Pacjenci w Internecie dokładnie wiedzą do lekarza jakiej specjalności i na jaki zabieg, badanie czy konsultację chcą się zapisać. Dlatego Medmemo.pl daje Ci możliwość bardzo szybkiego i prostego zdefiniowania Twojej oferty usługowej. Tylko u nas pacjent zapisując się online, od razu definiuje cel wizyty, poznaje jej czas i cenę.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Zyskaj pełną kontrolę nad grafikami pracy

Grafik pracy lekarza

Medmemo.pl daje Ci niezwykle prosty w obsłudze grafik pracy. Nasz system rezerwacji jest w pełni zintegrowany, dlatego nieważne czy pacjent zarejestruje się online, bezpośrednio u Ciebie lub w recepcji – od razu wszystkie informacje dostępne są w Twoim terminarzu. Dzięki temu zawsze masz aktualne dane o nadchodzących wizytach. W razie potrzeby część możesz przełożyć lub odwołać internetowo, a Medmemo.pl od razu poinformuje pacjentów o dokonanych zmianach za pomocą powiadomień SMS i e-mail.

Twoja recepcja i pracownicy

Medmemo.pl to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w gabinetach, w których przyjmuje więcej niż jeden lekarz lub działa recepcja. Bardzo prosto i szybko wyślesz zaproszenia swoim pracownikom, zdefiniujesz ich grafiki i uprawnienia w systemie. Dzięki temu lekarz ma dostęp tylko do własnego kalendarza wizyt, a recepcja zyskuje szersze uprawnienia - czuwa nad całością rezerwacji, mogąc wprowadzać zmiany, rejestrować pacjentów czy odwoływać umówione terminy.

Sieci placówek

Twoja działalność rozrosła się, odniosłeś sukces i otworzyłeś nowy gabinet? Może już od wielu lat prowadzisz kilka placówek medycznych? Także dla Ciebie nasz system rezerwacji online ma świetne rozwiązanie! Zintegruj zarządzanie kilkoma placówkami i zbierz wszystkie informacje w jednym miejscu!

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat