Najnowsze dyskusje

Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? więcej »

Polecane gabinety

Zobacz więcej

Forum: Ginekologia, ciąża i poród

Płeć dziecka

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • KarOlka 21 sie 2013, 20:20
    Dziewczyny, interesuje mnie w jakim tygodniu można najwcześniej określić płeć dziecka? Jak to było w Waszych przypadkach? Ja wiem, że to nie powinno mieć dla mnie żadnego znaczenia i oczywiście będę tak samo kochać i dziewczynkę i chłopca, no ale ciekawość zżera... ;)
  • beatrycze 17 wrz 2013, 2:47
    Czasami wiadomo już w 16 tygodniu, no ale różnie to bywa… u mnie np. w miarę pewność lekarz miał w 20.
  • agus 19 wrz 2013, 21:33
    U mnie już w 14 t.c. powiedział mi lekarz, że dziewczynka. A podobno już wcześniej było widać. Także w 14 t.c. była dziewczynka na 75%, a w 20 t.c to już na 100% :)
  • danka_76 15 paź 2013, 13:17
    To chyba wszystko zależy od aparatury jakiej używa gin, no i od ułożenia dziecka. Mój powiedział mi, że jego aparat to dopiero od 21 tygodnia, no i wtedy dowiedziałam się, że dziewczynka :) A moja koleżanka to nawet do 8 miesiąca nic nie wiedziała…
  • matyldaTuByla 21 paź 2013, 3:48
    A to prawda jest, że producent tych testów z moczu zwraca pieniążki jak wynik się nie sprawdzi?
  • kinia 29 paź 2013, 23:11
    O, ja też robiłam test z moczu, wyszła mi z niego dziewczynka. Robiłam w 10 tygodniu, a teraz czekam na potwierdzenie w usg…
  • fulka00 5 lis 2013, 3:20
    Ja za to teraz czekam na magiczny test z moczu, który podobnież daje prawie 100% gwarancji prawidłowego wyniku :P Zobaczymy co wskaże (czekam na przesyłkę)…
  • Odpowiedz