Najnowsze dyskusje

Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? więcej »

Polecane gabinety

Zobacz więcej

Forum: Dermatologia i medycyna estetyczna

Czerwone plamy na udach i pod kolanami

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • swider11 22 gru 2013, 7:41
    Hej zauważyłem u siebie ostatnio zaczerwienienia w okolicach ud, pachwin pod kolanami, a nawet w pępku. Co to może być? Swędzi momentami niemiłosciernie. Mam to od 2 miesięcy, myślałem, że zejdzie samo, ale jednak nie bardzo.
  • Baloons 28 gru 2013, 2:31
    A łuszczy Ci się skóra z zaczerwienionych miejsc?
  • swider11 27 sty 2014, 7:41
    Po pierwszym miesiącu się łuszczyła, póki co mam spokój, ewentualnie miejsca te są mokre, jakby spocone. Zauważyłem, że to miejsca, które stale się o siebie ocierają, albo przylegają do bielizny.
  • Baloons 2 lut 2014, 4:59
    Możliwe, że to łuszczyca.
  • Ptasiek 3 lut 2014, 0:58
    Niekoniecznie to musi być łuszczyca, może być po prostu podrażniona skóra, jeśli ma wrażliwą. Wtedy to tłumaczy te miejsca, o których mówił. Może to zwyczajne podrażnienie
  • marcik 7 lut 2014, 18:30
    No, ale dwa miesiące to trochę długo na "zwyczajne podrażnienie." Nawet jeśli to spróbuj kolego nosić luźną, nieprzylegającą stale do skóry bieliznę, spodnien ie rurki tylko nieco luźniejsze, koszule zamiast t-shirtów i powinno być lepiej.
  • Izkaa 15 lut 2014, 14:29
    A nikt z Was nie pomyślał o jakieś reakcji alergicznej? Zrób testy alergologiczne, możej esteś uczulony na jakiś materiał, z którego są twoje ubrania, może spróbuj zmienić żel pod prysznic, albo krem.
  • Odpowiedz