Najnowsze dyskusje

Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? więcej »

Polecane gabinety

Zobacz więcej

Forum: Choroby płuc i astma

Astmatycy łączmy się!

 • Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
 • macko 16 maj 2013, 8:54
  Cześć wszystkim, moje problemy zaczęły się od zwyczajnego kaszlu, potem było niby zapalenie oskrzeli itd.. Itd.. Brałem wiele leków, antybiotyków ale nic do końca nie pomagało. Wreszcie po różnych badaniach okazało się, że mam astmę. Jest to dla mnie sytuacja bardzo nowa i nie jestem obeznany w temacie. Aktualnie największy problem mam chyba z dusznościami w nocy - strasznie mnie to męczy, nie wiem już czy to od astmy czy od czegoś innego. Powiedzcie czy też macie takie same problemy? Jak sobie z tym radzicie?
  Cytuj
 • Wislo 16 cze 2013, 7:09
  Też jestem astmatykiem, kilka lat temu wykryto u mnie tą chorobę. Na początku byłem i zaskoczony i zszokowany, ale teraz wiem, że z astmą można normalnie żyć. Ale pamiętaj, żeby brać wszelkie przepisane Ci leki regularnie - nie odkładaj ich jak Ci się polepszy, bo to tylko złudna poprawa. U mnie takie kroki (odstawianie leków) skończyło się wizytą w szpitalu.
  Cytuj
 • zjemcie 16 cze 2013, 18:52
  Hej. Chorowałem na astmę w dzieciństwie i pamiętam jak to jest. Okropna choroba. Ale ja jakoś z niej wyrosłem, także może i Wam przejdzie :)
  Cytuj
 • Odpowiedz