Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? więcej »

Polecane gabinety

Zobacz więcej
dr med. Banach Piotr, pediatra, gastroenterolog http://piotrbanach.medmemo.plAbsolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej 1982r. Specjalista chorób dzieci i gastroenterolog. Lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, nauczyciel akademicki w latach 1982-2003.
Pracę doktorską, obronioną w 1993 roku, poświęcił problemowi przewlekłych bólów brzucha u dzieci - jednej z najczęstrzych dolegliwości wieku rozwojowego. Endoskopią przewodu pokarmowego, diagnostyczną, terapeutyczną i interwencyjną, zaczął zajmować się w 1989 r.
Brał udział w założeniu jedynej na wybrzeżu Pracowni Endoskopii Dziecięcej. W 2010 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki, dotyczące psychologicznych uwarunkowań zaburzeń odżywiania.
Od 2003 r. prowadzi Poradnię Gastroenterologii Dziecięcej i wykonuje zabiegi endoskopowe w Pracowni Endoskopii Dziecięcej w szpitalu Copernicus. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa żywienia Klinicznego Dzieci, Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci.

Dane teleadresowe

 • Banach Piotr, dr med. Spec. chorób dziecięcych
  Konrada Guderskiego 2
  80-001 Gdańsk
  (pomorskie)
  tel: 587365432
  e-mail: piotr.banach@gmail.com

Oferta

 • Konsultacja