Jesteś lekarzem? Prowadzisz gabinet? więcej »

Polecane gabinety

Zobacz więcej
Aesthetica Medical Center aestheticamedicalcenter.plNIP: 8511878653Aesthetica Medical Center oferuje Państwu jedną z najbogatszych ofert zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi redukcji zmarszczek, usuwania przebarwień skórnych, powiększania ust, zabiegi laserem frakcyjnym i wiele innych.
Założycielem kliniki jest dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz prof. nadzw. PUM specjalista medycyny estetycznej. Jest autorem ponad 200 publikacji medycznych w wielu renomowanych czasopismach a także wystąpił na wielu konferencjach.
Wszystkie zabiegi wykonywane w klinice prowadzone są na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym wyłącznie najlepszych, renomowanych producentów.
Klinika znajduje się na granicy Puszczy Wkrzańskiej w północnej dzielnicy Szczecina, gdzie można z łatwością dojechać zarówno samochodem jak i korzystając z komunikacji miejskiej.
Design kliniki jest dopieszczony w każdym najdrobniejszym szczególe. Do wystroju użyto najwyższej jakości materiałów takich jak szkło czy szczotkowane aluminium. W naszej klinice wychodzimy z założenia że najlepszy sprzęt medyczny musi współgrać z najwyższej jakości wykończeniem wnętrz.

Dane teleadresowe

Oferta

  • Konsultacja medycyna estetyczna
  • Zabiegi medycyna estetyczna