Aesthetica Medical Center aestheticamedicalcenter.plNIP: 8511878653Aesthetica Medical Center oferuje Państwu jedną z najbogatszych ofert zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi redukcji zmarszczek, usuwania przebarwień skórnych, powiększania ust, zabiegi laserem frakcyjnym i wiele innych.
Założycielem kliniki jest dr hab. n.med. Andrzej Brodkiewicz prof. nadzw. PUM specjalista medycyny estetycznej. Jest autorem ponad 200 publikacji medycznych w wielu renomowanych czasopismach a także wystąpił na wielu konferencjach.
Wszystkie zabiegi wykonywane w klinice prowadzone są na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym wyłącznie najlepszych, renomowanych producentów.
Klinika znajduje się na granicy Puszczy Wkrzańskiej w północnej dzielnicy Szczecina, gdzie można z łatwością dojechać zarówno samochodem jak i korzystając z komunikacji miejskiej.
Design kliniki jest dopieszczony w każdym najdrobniejszym szczególe. Do wystroju użyto najwyższej jakości materiałów takich jak szkło czy szczotkowane aluminium. W naszej klinice wychodzimy z założenia że najlepszy sprzęt medyczny musi współgrać z najwyższej jakości wykończeniem wnętrz.

Dane teleadresowe

Terminarze

  • Andrzej Brodkiewicz Lekarz zajmujący się medycyną estetycznąPoznańska 1d/5, 71-785, Szczecintel: 726606505, 601798066
    Usługi: Konsultacja medycyna estetyczna, Zabiegi medycyna estetyczna
    NAJBLIŻSZY WOLNY TERMINDZISIAJ, 17:00WTŚRCZPTSONDPNRezerwuj wizytę

Oferta

  • Konsultacja medycyna estetyczna
  • Zabiegi medycyna estetyczna